WAUDOG —
nieskończony
zakres
akcesoriówСмотреть видео
od 2019 r

WAUDOG

Żyj jasno!

WAUDOG to niekończąca się gama akcesoriów dla zwierząt domowych i ich właścicieli. Produkty wykonane są z prawdziwej skóry, odpornego na zużycie nylonu i wodoodpornego materiału COLLARTEX. Produkty WAUDOG uszczęśliwią każdego właściciela czworonoga.

Asortyment marki obejmuje ponad 10 kolekcji i 40 efektownych projektów, w tym unikalne wzory zatwierdzone przez NASA i Warner Bros. • Przystępne ceny
  i rabaty
 • Bezpośrednia
  gwarancja międzynarodowa
 • Wysoka
  jakość


COLLAR jest producentem
TM WAUDOG

COLLAR to producent artykułów dla zwierząt z 26-letnią historią. Produkty naszych marek są znane i lubiane w ponad 78 krajach na całym świecie. Przy projektowaniu i wytwarzaniu produktów kierujemy się życzeniami właścicieli zwierząt oraz najnowszymi innowacjami na rynku.

Więcej o nas


Ekoskóra to sztuczny „oddychający” materiał, który jest uważany za odpowiednik skóry naturalnej i jest do niej bardzo podobny z wyglądu. Powstaje poprzez nałożenie warstwy polimeru na 100% bawełnę, na którą wykonuje się charakterystyczne pchnięcie. Główną zaletą ekoskóry jest to, że podczas jej produkcji nie cierpią zwierzęta.

Niektórzy mylą ekoskórę z dermantyną. Skóra ekologiczna wykonana jest z zastosowaniem nitrocelulozy - materiału mniej odpornego na ścieranie, ponadto pozbawionego zdolności przepuszczania powietrza. W przeciwieństwie do ekoskóry, dermantyna jest mniej wytrzymałym, szorstkim materiałem, który nie jest przeznaczony do aktywnego noszenia, a ponadto pachnie ostro i gryząco, czego nie ma w przypadku ekoskóry.
Bawełna z recyklingu to materiał, który powstaje w wyniku przetworzenia niepotrzebnych rzeczy bawełnianych: tkanin lub przędzy. Pod względem jakości nie ustępuje naturalnej bawełnie, ale jednocześnie nie szkodzi środowisku, a wręcz przeciwnie, pomaga - przyczynia się do przetwarzania surowców bawełnianych, które wyszły z użytku.

Bawełna z recyklingu wymaga o 97% mniej energii i wody do wytworzenia niż nowa bawełna. Wykorzystanie takiego materiału pomaga zmniejszyć liczbę składowisk odpadów oraz pozwala na zrównoważone wykorzystanie zasobów naturalnych. Odzież dla psów z bawełny pochodzącej z recyklingu to dobry sposób na dbanie o planetę.
Znak towarowy WAUDOG obejmuje amunicję z elementami odblaskowymi i akumulującymi światło, które świecą w ciemności. Znajdziesz je w seriach Nylon, Glamour, Re-cotton i Waterproof.
WAUDOG Wodoodporne produkty świecące mogą świecić przez 60 minut.

Materiał jest ładowany, gdy jest wystawiony na działanie kierunkowego źródła światła - lampy, światła słonecznego itp. Gdy tylko takie ładowanie ustanie, rozpoczyna się moment albo na rozładowanie, albo na utrzymanie poziomu przechwyconego światła dzięki ogólnemu oświetleniu w pomieszczeniu lub na ulicy.

W całkowitej ciemności okres świecenia wynosi 60 minut, przy czym intensywność świecenia stopniowo maleje.
Kod QR w książce adresowej Smart ID jest aktywny dopiero po jego zarejestrowaniu na animal-id.net. Dla tego:
 • Przeczytaj instrukcję, pobierz aplikację, zeskanuj książkę adresową i aktywuj ją.
 • Wypełnij dane w paszporcie zwierzaka: zdjęcie, rasa, imię, parametry, cechy szczególne, kontakty właściciela.

Kiedy ktoś spotka zwierzę i zeskanuje książkę adresową, zobaczy wszystkie dane o zwierzaku, w tym numer telefonu właściciela. Otrzymasz wiadomość e-mail z geolokalizacją, z której zeskanowano kod QR.